Столи знімків

Горизонтальний стіл знімків – рентгенівський прилад, який комбінується з іншими приладами з метою створення комплексної рентгенівської системи для клінічної діагностики пацієнта.  Типове застосування передбачено для пацієнтів у вертикальному чи горизонтальному положенні (лежачи на животі).

Стіл знімків призначений для використання виключно в клінічних умовах лише кваліфікованим персоналом, що пройшов технічне навчання.

Столи знімків

Горизонтальний стіл знімків з фіксованою стільницею AIN

Столи знімків

Рентгенівський стіл AIN – горизонтальний стіл знімків з фіксованою висотою стільниці, з опорою для пацієнта та 2 градусами відхилення від горизонталі на опорі еліптичної форми. З можливістю обладнання цифровим плоскопанельним детектором. Для уникнення вібрацій цифрового плоскопанельного детектора стіл обладнаний вбудованим нерухомим рентгенівським растром, з можливістю здійснення зйомки без растру (знімний).

Горизонтальний стіл знімків з регульованою висотою стільниці UPPER

Столи знімків  Рентгенівський стіл UPPER  – горизонтальний стіл знімків з регульованою висотою, стільницею, прозорою для рентгенівських променів з 2 градусами відхилення від горизонталі. З можливістю обладнання цифровим плоскопанельним детектором. Для уникнення вібрацій цифрового плоскопанельного детектора стіл обладнаний вбудованим нерухомим рентгенівським растром, з можливістю здійснення зйомки без растру (знімний).

Змінна висота стільниці столу з рентгенпрозорого матеріалу полегшує доступ до столу з пацієнтом та рекомендується для огляду травмованих пацієнтів з вадами руху.

Столи комплектуються пристроєм для автоматичного контролю експозиції (АЕС камера), згідно статті 17 Закону України «Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання».

Столи знімків
Столи знімків
Столи знімків
Bucky-Tables-1
Bucky-Tables-2
Bucky-Tables-3
Столи знімків  Столи знімків
Столи знімків
Столи знімків
Столи знімків
Столи знімків
Столи знімків