1. Home
  2. /
  3. Рентген комплектуючі

Лічильні трубки Гейгера-Мюллера (VacuTec, Німеччина)

Понад 50 років компанія VacuTec (Німеччина) розробляє та виробляє лічильні трубки Гейгера-Мюллера за найвищими стандартами технології скла та хромованого заліза.

Читати далі Дізнатись ціну

Рентгенівські генератори

Рентгенівські генератори ODEL розроблено таким чином, щоб задовольнити потреби традиційної променевої діагностики, і використовуються для обстежень з модулем дистанційного керування або за

Читати далі Дізнатись ціну

Іонізаційні камери AEC Sensor (експонометри VacuTec)

Іонізаційні камери використовуються в якості сенсорних елементів для автоматичних пристроїв контролю рентгенівського опромінення. Вони включають заповнені повітрям паралельні камери з

Читати далі Дізнатись ціну

Корпус XK1016T для рентгенівської трубки, IAE

Компактний легкий корпус мамографічної рентгенівської трубки XK1016T з обертовим анодом та подвійним фокусом трубки, для оптимальної роботи з усіма методами.

Читати далі Дізнатись ціну

Корпус C341V для рентгенівської трубки, IAE

Корпус C341V з водяним охолодженням мамографічної трубки застосовується в мамографічному обладнанні при скануванні спрямованого променя та для масового обстеження пацієнтів.

Читати далі Дізнатись ціну

Корпус C340V для рентгенівської трубки, IAE

Корпус C340V з водяним охолодженням мамографічної трубки застосовується в мамографічному обладнанні при скануванні спрямованого променя та для масового обстеження пацієнтів.

Читати далі Дізнатись ціну

Корпус C100XS для рентгенівської трубки, IAE

Корпус C100XS рентгенівської трубки з обертовим анодом, спеціально розроблений для трубок з високою температурою експлуатації всередині рентгенівських апаратів типу С-дуга.

Читати далі Дізнатись ціну

Корпус C100XT для рентгенівської трубки, IAE

Спеціальний корпус C100XT для рентгенівських трубок з обертовим анодом призначений для цифрових рентгенологічних систем, які застосовуються для діагностики судин. Значне

Читати далі Дізнатись ціну