1. Home
  2. /
  3. Рентген комплектуючі
  4. /
  5. Дозиметрія
  6. /
  7. Дозиметри
  8. /
  9. Дозиметри VacuDap (VacuTec, Німеччина)

Дозиметри VacuDap (VacuTec, Німеччина)

Система для вимірювання рівня дози рентгенівського опромінення і визначення виробленої дози на площу VacuDAP System (дозиметри VacuDAP).

Дозиметри VacuDap (VacuTec, Німеччина)
«DailyTrade» є уповноваженим представником «VacuTec» в Україні

Вимірювачі добутку дози на площу опромінення VacuDAP призначені для вимірювання добутку керми у повітрі на площу (мкГр·м2) і потужності добутку керми у повітрі на площу (мкГр·м2/хв). Більш вживані скорочені назви такі як: клінічні дозиметри, DAP-метри, іонізаційні камери, вимірювальні камері VacuDAP.

Дозиметри VacuDap (VacuTec, Німеччина)

Принцип роботи дозиметра полягає в перетворенні енергії іонізуючих випромінювань в іонізаційній камері в електричний сигнал.

Застосування дозиметрів для контролю доз опромінення є обов’язковим згідно статті 17 Закону України «Про захист людини від впливу іонізуючого випромінювання».

Вся продукція компанії VacuTec пройшла процедуру оцінки відповідності вимогам Технічного регламенту України щодо медичних виробів.

Більшість моделей дозиметрів на складі в Києві.

 

Дозиметр VacuDAP compact

Дозиметри VacuDap (VacuTec, Німеччина)

Дозиметр VacuDAP compact – це малогабаритний пристрій для нескладної модернізації, обладнаний вбудованим індикаційним блоком і кнопками управління, які знаходяться безпосередньо на корпусі вимірювальної камери.

До VacuDAP compact можна додатково підключити індикаційний блок або принтер результатів вимірювань, за допомогою інтерфейсу RS232.

Як і всі інші дозиметри, іонізаційна камера VacuDAP compact, доступна у двох розмірах, щоб бути сумісною з коліматорами різних виробників. Модель з меншими габаритними розмірами призначена для пересувних рентгенівських апаратів з меншими коліматорами.
 

Дозиметр VacuDAP standard / fluoro / twin

Дозиметри VacuDap (VacuTec, Німеччина)

Дозиметр VacuDAP standard являє собою вимірювальну камеру VacuDAP-OEM, яку підключено до однорядкового дисплея (блоку індикації). Блок індикації дозволяє змінювати налаштування та параметри. До блоку індикації, через послідовний інтерфейс (RS232) може бути приєднано принтер або, за допомогою цього інтерфейсу, може здійснюватися передавання даних на РС, в систему RIS.

Дозиметр VacuDAP fluoro – використовується для рентгеноскопічних рентгенівських апаратів. Ця модель оснащена дворядковим дисплеєм, на якому одночасно відображаються показники добутку керми у повітрі на площу (мкГр·2) і потужності добутку керми у повітрі на площу (мкГр·2/хв). Усі інші функції відповідають VacuDAP standard.

Дозиметр VacuDAP twin – модель з двома каналами передачі даних для паралельного підключення двох вимірювальних камер (twin). VacuDAP twin може використовуватися для рентгенографічних установок з двома рентгенівськими трубками. Усі інші функції відповідають VacuDAP standard.
 

Дозиметр VacuDAP – OEM

Дозиметри VacuDap (VacuTec, Німеччина)

Камера вимірювання добутку дози на площу містить повну вимірювальну електроніку і має послідовний інтерфейс RS485.

Вимірювальною камерою можна керувати за допомогою протоколу ASCII.

Результати вимірювань можуть відображатися, в залежності від виробника рентгенівського обладнання, на окремому дисплейному блоці дозиметра або рентгенапарата, в програмі детектора рентгенівського зображення, на панелі управління генератора рентгенівських променів.

Для підключення камери до будь-якого хост-комп’ютера доступний адаптер інтерфейсів RS485 – RS232.

Дозиметр VacuDAP 2004 OEM

Дозиметри VacuDap (VacuTec, Німеччина)

Вимірювальна камера VacuDAP 2004 OEM є оптимальним рішенням для підключення до рентгенівських генераторів, які мають інтерфейс DAP з вбудованим лічильником імпульсів.

Таким чином, вимірювальна камера DAP може бути підключена безпосередньо до генератора і повністю інтегрується в рентгенівський комплекс.

Результати вимірювань відображаються на пульті керування генератором. Наприклад, генератори, що виробляються CPI (Канада), Spellman (Німетчина), Sedecal (Іспанія), можуть бути інтегровані з VacuDAP 2004 OEM.

Як і в інших системах, вимірювальна камера VacuDAP 2004 OEM доступна у двох розмірах, щоб бути сумісною для широкого кола коліматорів.

Дозиметр VacuDAP Bluetooth®

Дозиметри VacuDap (VacuTec, Німеччина)

Дозиметр VacuDAP Bluetooth® являє собою вимірювальну камеру з Bluetooth® інтерфейсом для бездротового з’єднання з блоком індикації.

VacuDAP Bluetooth® дозволяє встановлювати прилад VacuDAP на рентгенівський апарат без інтерфейсного кабелю за допомогою бездротової технології Bluetooth®.

Це економить кошти на прокладку кабелю між вимірювачем DAP і робочим столом, при цьому забезпечуючи повну функціональність стандартного VacuDAP.

Дозиметр VacuDAP-C / VacuDAP-C Bluetooth®

Дозиметри VacuDap (VacuTec, Німеччина)

VacuDAP-C – це модель дозиметра з круглими іонізаційними камерами для інтеграції в рентгенівські апарати C-arm. Вимірювальні камери адаптовані до більшості існуючих підсилювачів рентгенівського зображення.

VacuDAP-C Bluetooth®
Для більш простого встановлення клінічних дозиметрів на рентгенівські апарати C-arm, компанія VacuTec розробила бездротову модель VacuDAP-C Bluetooth®. При цьому дані і команди можуть передаватися від вимірювальної камери до головного комп’ютера без будь-яких проводів. Функціональність вимірювальної камери і гнучкість в розмірах є такими самими як і VacuDAP-C.