1. Home
  2. /
  3. Зарядні станції
  4. /
  5. Про виробника Yoobao

Про виробника Yoobao

Компанія Yoobao (Китайська Народна Республіка) – заснована у 2005 році, є професійним сучасним підприємством у галузі високих технологій, що об’єднує науково-дослідні розробки, виробництво, продажі та обслуговування цифрової техніки, споживчої електроніки, нової енергетики тощо. Протягом багатьох років компанія дотримується концепції «Якість для кращого способу життя».

Технології впроваджені в виробництво надають Yoobao необмежені можливості та зробили його надійним виробником портативних зарядних станцій, який люблять та якому довіряють десятки мільйонів користувачів у всьому світі.

Про виробника Yoobao

Портативні зарядні станції Yoobao – це надійні та функціональні портативні пристрої живлення, що забезпечують безперебійне автономне живлення електроприладів в найрізноманітніших сферах:

  • як резервне живлення в приватних будинках та квартирах в разі раптового відключення електропостачання;
  • у польових умовах розташування військових та цивільних;
  • в медичному обслуговуванні, лабораторіях та у надзвичайних рятувальних операціях;
  • на будівельних майданчиках, в магазинах та кіосках;
  • в подорожі, на природі, кемпінгу, рибалці чи полюванні, на фото- і відео зйомках.

Про виробника Yoobao

Yoobao співпрацює з відомими світовими виробниками, для вироблення високоякісного продукт. Зарядні станції Yoobao сумісні з 99% цифрових мобільних пристроїв відомих світових виробників.

Мобільні зарядні пристрої Yoobao являють собою екологічно чисті портативні джерела живлення, що в свою чергу є чудовою альтернативою традиційним дизельним та бензиновим генераторам.

Будьте завжди готові й до аварійних відключень електроенергії,

й до цікавих подорожей Україною разом з Yoobao!

Будьте енергонезалежні!

Про виробника Yoobao