1. Home
  2. /
  3. Доглядові системи
  4. /
  5. Про виробника
  6. /
  7. GILARDONI – провідний італійський виробник

GILARDONI – провідний італійський виробник

GILARDONI - провідний італійський виробник

GILARDONI - провідний італійський виробник

Італійська компанія GILARDONI була заснована в 1947 році доктором інженером Артуро Гілардоніті. На сьогоднішній день GILARDONI є однію з провідних світових і єдиною італійською компанією-розробником та виробником рентгеновського і ультразвукового обладнання в області систем безпеки, медичного обладнання і пристроїв неруйнівного контролю (NDT).

GILARDONI - провідний італійський виробник

Дослідницькі лабораторії компанії визнані «висококваліфікованими» спеціальним міністерським указом Італії. Як на внутрішньому, так і на міжнародному ринку Gilardoni зосереджується на досконалості своєї продукції та надійній підтримці своїх клієнтів.

Спираючись на наукову індустрію, засновану на дослідженнях і розробках, GILARDONI досяг лідируючої позиції в галузі. Завдяки досвідченим інженерам, фізикам і хімікам GILARDONI охоплює весь спектр досліджень від базової розробки до інтеграції складних систем. Тісна співпраця GILARDONI з найпрестижнішим університетом Італії та в усьому світі, а також регулярна участь у спеціалізованих міжнародних конференціях гарантують  технікам виробника доступ до найновіших технологій.

З моменту свого заснування в 1947 році GILARDONI пріорітетно приділяє увагу дослідженням та розробкам. Компанія завжди була технологічною точкою відліку, а навчання персоналу має вирішальне значення для її постійного розвитку. Акцент на навчальних курсах, як власних, так і через інші установи, гарантує GILARDONI залишатися лідером італійських технологій.

GILARDONI - провідний італійський виробник

Дослідницький центр GILARDONI зріс та розширяється із зростанням компанії та її диверсифікацією. З самого початку в медичному секторі, а на сьогоднішній день включає в себе NDT і безпеку.

Ознайомитися з асортиментом виробництва GILARDONI представленим в Україні можна на нашому сайті.